Kategoria: Liga Fantasy

Liga Typerów – 12. tydzień (22.12-23.12)

MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ASSECO GDYNIA 22.12 GODZ. 18:00
TREFL SOPOT – GTK GLIWICE 23.12 GODZ. 17:30
ROSA RADOM – PGE TURÓW ZGORZELEC 23.12 GODZ. 18:00
CZARNI SŁUPSK – MIASTO SZKŁA KROSNO 23.12 GODZ. 18:00
AZS KOSZALIN – LEGIA WARSZAWA 23.12 GODZ. 18:00
POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI – TBV START LUBLIN 23.12 GODZ. 18:00
KING SZCZECIN – ANWIL WŁOCŁAWEK 23.12 GODZ. 18:00

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj 

Liga Typerów – 11. tydzień (15.12-20.12)

Typowanie trochę późno dlatego nie będzie liczony mecz Start – Stelmet:

AZS Koszalin – Czarni Słupsk 16.12 godz. 18:00
King Szczecin – GTK Gliwice 16.12 godz. 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Rosa Radom 16.12 godz. 18:30
Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń 17.12 godz. 12:40
Asseco Gdynia – Polpharma Starogard Gdański 17.12 godz. 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Miasto Szkła Krosno 17.12 godz. 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Trefl Sopot 20.12 godz. 19:00

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj 

Liga Typerów – 9. tydzień (01.12-04.12)

Po przerwie do gry wraca PLK a tym samym Liga Typerów. To już 9. tydzień zabawy! Oto mecze do wytypowania:

CZARNI SŁUPSK – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 01.12
START LUBLIN – KING SZCZECIN 01.12
TURÓW ZGORZELEC – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 02.12
ROSA RADOM – AZS KOSZALIN 02.12
BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – POLSKI CUKIER TORUŃ 03.12
GTK GLIWICE – ANWIL WŁOCŁAWEK 03.12
LEGIA WARSZAWA – STELMET BC ZIELONA GÓRA 03.12
ASSECO GDYNIA – TREFL SOPOT 04.12

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj 

Liga Typerów – 8. tydzień (17.11-15.11)

Przed nami już 8 tydzień Typera PLK.

Obiecuje podliczyć wyniki w przerwie reprezentacyjnej!

King Szczecin – Asseco Gdynia 17.11 godz. 18:00

Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin 17.11 godz. 19:00

Czarni Słupsk – Stelmet BC Zielona Góra 18.11 godz. 18:00

Polpharma Starogard Gdański – PGE Turów Zgorzelec godz. 18:00

 

MKS Dąbrowa Górnicza – Rosa Radom 18.11 godz. 18:00

AZS Koszalin – Miasto Szkła Krosno 18.11 godz. 18:00

Anwil Włocławek – BM Slam Stal 19.11 godz. 12:40

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj 

Liga Typerów – 7. tydzień (11.11-15.11)

ROSA RADOM – STELMET BC ZIELONA GÓRA 11.11 GODZ. 12:40

TREFL SOPOT – TURÓW ZGORZELEC 11.11 GODZ. 17:00

MKS DĄBROWA GÓRNICZA – AZS KOSZALIN 12.11 GODZ. 18:00

POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI – MIASTO SZKŁA KROSNO 12.11 GODZ 18:00

LEGIA WARSZAWA – POLSKI CUKIER TORUŃ 12.11 GODZ. 18:00

ASSECO GDYNIA – ANWIL WŁOCŁAWEK 13.11 GODZ. 18:00

CZARNI SŁUPSK – TREFL SOPOT 15.11 GODZ. 18.15

AZS KOSZALIN – GTK GLIWICE 15.11 GODZ. 18.30

 

 

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj 

Liga Typerów – 6. tydzień (4-10.11)

STELMET ZIELONA GÓRA – MIASTO SZKŁA KROSNO 3.11 GODZ. 19.00

PGE TURÓW ZGORZELEC – KING WILKI MORSKIE SZCZECIN 04.11 GODZ. 18:00

AZS KOSZALIN – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 04.11 GODZ. 18:00

CZARNI SŁUPSK – POLSKI CUKIER TORUŃ 04.11 GODZ. 18:00

BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – TBV START LUBLIN 05.11 GODZ. 12:40

ROSA RADOM – TREFL SOPOT 05.11 GODZ. 17:00

ANWIL WŁOCŁAWEK – LEGIA WARSZAWA 05.11 GODZ. 18:00

ASSECO GDYNIA – GTK GLIWICE 06.11 GODZ. 19:00

KING WILKI MORSKIE SZCZECIN – CZARNI SŁUPSK 08.11 GODZ. 18:00

MIASTO SZKŁA KROSNO – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 08.11 GODZ. 18:00

TBV START LUBLIN – GTK GLIWICE 10.11 GODZ. 18:00

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj 

Wyniki Ligi Typerów – 4. i 5. tydzień

Liczba punktów za 2 i 3 kolejkę spadła ponieważ wprowadziłem złe wartości w formułę. Zamiast 2 pkt za poprawne wytypowanie przedziału punktowego dodawały się 3 pkt. teraz jest już wszystko zgodnie z regulaminem zabawy. 

A już jutro będzie można typować kolejne spotkania PLK. 

Wyniki po 5. tygodniach Ligi Typerów PLK:

miejsce Zawodnik PKT TYPERA
1 Michał Sobolewski 48
2 @m_bajda 47
3 @LubelskaFerajna  46
4 @UrbusCA  45
5 @MaciejSzetela  45
6 @UrbaniakTomek  45
7 Dawid Roguski 44
8 @san_os78 43
9 Marcin Płocica 43
10 Szymon Rusinowski 41
11 Damian Szadkowski 40
12 @WojciechGrudzie  39
13 Tomasz Wiktorski 36
14 @malzyw  35
15 @MarcinRutkowski 35
16 Łukasz Kulikowiec 34
17 @sonek_83 33
18 Sławomir Lew 33
19 Marcin Tobis 30
20 Paweł Bojarczuk 27
21 @patszkl 24
22 Kamil Ramzi 22
23 Arek Chwałek 21
24 Mariusz Wierzbicki 19
25 Maciej Wilk 19
26 @jamjestmaciej  17
27 @mackiewiczjkb 16
28 Aleksander Stanuch 15
29 @ArekWaluga77  14
30 Filip Brylski 13
31 Adam Zajączkowski 13
32 @matteussx 12
33 Michał Kłosiński 11
34 @MichauKoso 11
35 @KubSanzg 11
36 Arkadiusz Świetlik 10
37 Rzut Osobisty 10
38 Łukasz Kowalski 10
39 @snieg_jakub 10
40 @lgagorowski7 9
41 Mateusz Bińczycki 9
42 Sebastian Szufliński 8
43 Leszek Breza 7
44 @k44wy3p52  7
45 Jan Delmanowski 6
46 @mikolaj06  6
47 @R_Ritteri  6
48 Łukasz Szpatowicz 6

Liga Typerów – 5. tydzień (27-31.10)

27.10 Stelmet BC Zielona Góra – AZS Koszalin godz. 19:00
28.10. Polski Cukier Toruń – PGE Turów Zgorzelec godz. 17:00
28.10. Polpharma Starogard Gdański – MKS Dąbrowa Górnicza godz. 18:00
28.10. Anwil Włocławek – Czarni Słupsk godz. 18:00
28.10. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Asseco Gdynia godz. 18:30
29.10. Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno godz. 12:40
29.10. Legia Warszawa – GTK Gliwice godz. 15:30
29.10. King Szczecin – Rosa Radom godz. 16:00
31.10. Anwil Włocławek – TBV Start Lublin godz. 18:00

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj 

Wyniki Ligi Typerów – 2. i 3. tydzień

Z małym poślizgiem łapcie wyniki 2-giego, ale i 3-ciego tygodnia Ligi Typerów.

Ciekawostki z typowania:

– tylko jedna osoba poprawnie wytypowała zwycięzcę meczu King Szczecin- Stelmet Zielona Góra

– zwycięzcę i prawidłowy przedział punktowy w Polpharma Starogard Gdański – Stelmet Zielona Góra wytypowały dwie osoby

– 2 z 3 typerów stawiających na zwycięstwo Turowa ze Stalą poprawnie wytypowało przedział punktowy

Typuj 4. tydzień #typerPLK

Klasyfikacja po 3. tygodniu Typera PLK:

Miejsce Typujący PKT 
1 Dawid Roguski 32
2 @m_bajda 32
3 @LubelskaFerajna  32
4 Damian Szadkowski 30
5 Tomasz Wiktorski 29
6 @UrbusCA  28
7 Michał Sobolewski 28
8 Szymon Rusinowski 28
9 @malzyw  27
10 Marcin Tobis 27
11 @MaciejSzetela  26
12 Kamil Ramzi 23
13 @UrbaniakTomek  22
14 Łukasz Kulikowiec 22
15 @sonek_83 21
16 Arek Chwałek 21
17 @san_os78 21
18 Sławomir Lew 20
19 Marcin Płocica 20
20 Mariusz Wierzbicki 20
21 @WojciechGrudzie  19
22 @jamjestmaciej  18
23 @mackiewiczjkb 17
24 @patszkl 17
25 @ArekWaluga77  15
26 Filip Brylski 13
27 Adam Zajączkowski 13
28 Aleksander Stanuch 12
29 @matteussx 12
30 Arkadiusz Świetlik 12
31 Rzut Osobisty 12
32 Michał Kłosiński 11
33 @MichauKoso 11
34 @KubSanzg 11
35 @lgagorowski7 11
36 Paweł Bojarczuk 11
37 Łukasz Kowalski 10
38 @snieg_jakub 10
39 Sebastian Szufliński 10
40 Mateusz Bińczycki 9
41 Maciej Wilk 8
42 Leszek Breza 7
43 @k44wy3p52  7
44 Jan Delmanowski 7
45 @MarcinRutkowski 7
46 @mikolaj06  6
47 @R_Ritteri  6

Liga Typerów – 4. tydzień (19-25.10)

19.10 Czarni Słupsk – GTK Gliwice godz. 18:15
21.10 PGE Turów Zgorzelec – Anwil Włocławek godz. 18:00
21.10 Miasto Szkła Krosno – King Szczecin godz. 18:00
21.10 MKS Dąbrowa Górnicza – Stelmet BC Zielona Góra godz. 18:00
22.10 Rosa Radom – Polski Cukier Toruń godz. 12:40
22.10 Legia Warszawa – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski godz. 14:30
22.10 AZS Koszalin – Trefl Sopot godz. 18:00
23.10 Asseco Gdynia – TBV Start Lublin godz. 19:00
25.10 Czarni Słupsk – Legia Warszawa godz. 18:15

Przykład typowania:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 1 , 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
30.09 Trefl-Stelmet, 2, 11-15

Dla Twitterowczów:
a) gdy wygrywa gospodarz (tutaj Trefl) w przedziale 1-5 punktów
Trefl,1, 1-5

b) gdy wygrywają goście (tutaj Stelmet) w przedziale 11-15 punktów
Stelmet,2,11-15

Uwaga! Prosimy o zachowanie kolejności z podanego przez nas terminarza powyżej.

Przedziały punktowe, w których należy typować mecze:
1-5, 6-10, 11-15, 16-20, 20+

Regulamin i zasady znajdziecie tutaj